Doprava ZDARMA do 3 pracovních dnů po celém Česku na objednávky nad 1300 Kč!

FAQ

U NÁS SE NEMUSÍTE NIČEHO OBÁVAT

Často kladené dotazy

Vybrali jsme pro Vás nejčastější dotazy týkající se objednávání, ale hlavně montáže balonových setů.

Naše sady obsahují základ, který potřebujete pro svépomocné vytvoření balónové girlandy – balóny všech velikostí, girlanda, háčky, stuha, lepící tečky, kompletní detailní manuál a online dostupný videonávod. Je třeba doobjednat si ruční nebo elektrickou pumpu pro usnadnění foukání balonů. Pro více doplňků nahlédněte zde.

Můžete použít vlastní kompresor, nebo nabízíme k prodeji elektrické a ruční pumpy. Ruční pumpa je doporučena ke každé sadě, která obsahuje malé dvojité balony.

Pro usnadnění práce Vám doporučujeme pomůcku na vázání, která ušetří Vaše prsty. Vše naleznete v kategorii Příslušenství.

Zhotovit sadu z 80 ks balonů, jste-li 2 osoby, bude trvat přibližně 1,5 hodiny pokud použijete kompresor, nebo cca. 2 hodiny pokud použijete ruční či nožní pumpy. Tento proces bude rychlejší, pokud máte někoho, kdo vám pomůže s nadýmáním a vázáním balónů. Určitě nedoporučujeme foukat balony ústy.

Dvouvrstvé balony jsou dva balony v sobě, abychom dosáhli jedinečné barvy a neprůhledný, sytý vzhled. Až 75 % našich sad obsahují dvojité balony.

Mohou být nafouknuty stejným způsobem jako běžné balony pomocí ruční pumpy. Váží se těžší než jeden balón, proto doporučujeme použít pomůcku, nebo vázat zvlášť nejprve vnitřní a poté vnější balón. Vždy je třeba uvázat oba.

Vsuňte hrot pumpy do výstupku. Pomalu nafukujte, dokud nedosáhnete plného tvaru. Tyto balóny zvyknou mít „vrásky“ kolem svarů, můžete foukat dokud se téměř úplně nevyhladí.

Na stavbu balónových girland od nás, není zapotřebí žádné helium. Stačí je nafouknout vzduchem. Helium ale samozřejmě můžete použít, pokud chcete aby se vznášeli. (např. číselné balóny.). Kreativitě se meze nekladou.

Balóny vyrobené ze 100% přírodního (kaučukového) latexu. Jsou plně biologicky rozložitelné.

Vzduchem foukané latexové balony doporučujeme nafoukat max. 10 cm. 1 den před událostí.

Heliem foukané latexové balóny doporučujeme foukat 6 hodin pro událostí.

Samozřejmě není to podmínka, hodně závisí na teplotě, zda je to interiér/exteriér, ale berte na vědomí že balóny okamžitě po nafoukání pomalu sfukují, ty heliem foukané sfukují z latexových balónů ještě rychleji.

Výjimkou jsou fóliové balóny, které udrží vzduch i helium mnohem déle i několik týdnů.

Všechny girlandy zobrazené na stránce www.esteri.cz jsou nafoceny přesně v takovém množství, jak Vám přijdou i balíčku.

Malá girlanda s počtem balonů kolem 80 ks. zabere plochu, dle zvoleného tvaru, přibližně 1,3 x 2 metry, je proto vhodná do bytů.

Střední girlanda s počtem balonů kolem 130-160 ks. zabere plochu, dle zvoleného tvaru, přibližně 2 x 3 metry, proto je vhodná do většího obývacího pokoje, na svatby, oslavy, fotostěny a pod.

Velká girlanda s počtem balonů nad 200 ks. zabere plochu, dle zvoleného tvaru, přibližně 3 x 3,5 metru, proto je vhodná na svatby, oslavy ve větších prostorách, do exteriéru a pod.

Naše sady jsou s láskou a fantazií připraveny a balíkovány jen v těch barvách jak vidíte na fotografiích. Připraveno k rychlému dodání k Vám z našeho Slovenského skladu.

Ano, v každém balíku je přibalen napsaný návod s více tipy jak správně sestavit celou balónovou výzdobu. Zároveň na stránce a na Youtube máme zveřejněný i video návod s komentáři.

Latexovým balonem absolutně neprospívá přímé slunce a extra teplo.

Povětrnostní podmínky, zejména vítr, mohou vaši girlandu poškodit.

Doporučujeme pověsit ke stěně, kolem dveří či oken, nebo na nějaké konstrukce jako jsou houpačky, vrata, kruhy a pod.

K zavěšení girlandy Vám pomohou i námi přibalené nalepovací háčky a stuha.

Odešlete objednávku is položkami které jsou k pronájmu, s poznámkou v objednávce, do které zadáte datum Vaší události na kterou pronájem potřebujete.

Následně Vám musí přijít od nás potvrzující mail o pronájmu na daný den, kde si dohodneme datum doručení.

Obvykle půjčujeme na celý víkend, nebo 2 dny v týdnu.

Pre vrátenie prenájmových vecí Vám priložíme všetko potrebné aj na spätné odoslanie a zabalenie tovaru.

Pro vrácení pronájmových věcí Vám přiložíme vše potřebné i pro zpětné odeslání a zabalení zboží.

Po přijetí nepoškozeného zboží v nezměněném počtu kusů, Vám zašleme zpět jistotu převodem na účet.

Naše unikátní balonové dekorace lze využít na příležitostech jako jsou svatby, zásnuby, plesy, baby shower, uvítání maminky a miminka z porodnice, narození dítěte, křest dítěte, narozeniny, den otců, den matek, kolaudace, výročí, promoce, ukončení zahradní garden párty, Vánoce, Valentýn, Nový rok jako dekorace na večírky, karnevaly, stužkové či různé firemní akce. Jednoduše všude tam, kde chcete překvapit Vaše hostitele.

Cena pro dovoz balíčku Esteri po ČR je 3,50 EUR, kurýrní službou 123 KURÍR. Před doručením Vás budou kontaktovat.

Dopravu zdarma máte při objednávce v hodnotě nad 50 eur.

Pokud si objednáte zboží k pronájmu is balonovou sadou, dopravu tam i zpět máte také zdarma.

Změna je v případě objednávky POUZE pronájmových produktů, bez balonové sady. Tehdy je k částce přičtena doprava zpět za 6,90 eur.

Balíky zasíláme po celém Slovensku, také do Česka, Polska, Rakouska a Německa.

Můžete zjistit stav své objednávky na odkazu https://www.esteri.cz/sledování-objednávky/ Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu na adrese info@esteri.cz pro všechny dotazy týkající se objednávek. Pro urgentní dotazy poradíme na tel. . čísle: +421 948 220 445.

Během pracovních dnů, objednávky přijaté do 11:00, expedujeme ten den a následující pracovní den by měla být zásilka u Vás doma. Záleží už jen na okolnostech kurýra, hlavně v případě větších svátků mohou mít kurýři větší vytížení a není zaručeno dodání do 24 hodin.

Momentálně je možnost montáže standardně jen v rámci východního Slovenska. V případě zájmu v jiné části Slovenska nás prosím kontaktujte o individuální cenovou nabídku.

Získejte 5% SLEVU na první nákup a nenechte si ujít zajímavé akce.

Získejte 5% SLEVU na první nákup a nenechte si ujít zajímavé akce.