Doprava ZDARMA do 3 pracovních dnů po celém Česku na objednávky nad 1300 Kč!

Návod Esteri

UŽ SE NEMUSÍTE OBÁVAT ZDA TO DOKÁŽETE

Připravili jsme detailní video manuál

pro vytvoření balonové girlandy od foukání balonů, přes tipy na vázání balonů s prsty nebo s pomůckou, až po samotné skládání girlandy, dolepování balonů a detailní dozdobení květinami s doplňky.

Obrázkově textový manuál

ke zhotovení balónové girlandy Esteri

KROK Č. 1

Foukání balonů

Můžete použít naši elektrickou pumpu, nebo i ruční či nožní pumpu. V případě, že doma vlastníte kompresor, je to také výborné řešení. Helium můžete použít dle vlastního uvážení (helium nedodáváme).

NAŠE DOPORUČENÍ

Správný tvar balónu

Doporučujeme neprofukovat balóny příliš mnoho, jelikož tím vzniká nežádoucí tvar „hrušky„. Foukejte méně, vznikne kulatý tvar a zároveň se vám budou balóny snáze vázat.

KROK Č. 2

Vázání balonů

Vázat můžete nejjednodušeji prsty, doporučujeme podívat náš video návod. Pozor! Naše sady obsahují také dvojité balóny, neoddělujte je od sebe. Po nafoukání je můžete svázat jedním uzlem oba společně, je to ale fyzicky náročnější. Proto doporučujeme svázat zvlášť nejprve vnitřní balon a následně vnější. Vždy dotahujte uzlíky silněji, předejdete rychlému sfukování balónů.

KROK Č. 3

Příprava girlandy

Průhlednou pásku s otvory pro zachycení balonů, která je součástí našich balení, si připevněte o nějaký háček či věšák, dveře do výšky alespoň 1,5 metru. Otočte si ji takovým směrem, aby menší výřezy v otvorech směřovaly k Vám, snáze se Vám budou zajišťovat stopky balonů. Doporučujeme pracovat min. ve dvou, kde jeden podává balóny a druhý je umisťuje do girlandy. Promyslete si pořadí barev balonů.

KROK Č. 4

Uchytenie balónov do girlandy

Uchycení balónů do girlandy Zbývající budete potřebovat k dolepování a dosažení atypického tvaru podle potřeby.

KROK Č. 5

Umístění girlandy na místo

V tomto kroku potřebujete připravenou girlandu pevně uchytit na požadované místo. Girlandu můžete rozstřihnout na 2 části, nebo spojit 2 girlandy, ohnout do nějakého tvaru a pod.
Pro uchycení na své místo použijte přiložené lepící háčky a také stuhu, se kterou můžete přivázat girlandu na více místech pro lepší stabilizaci.

KROK Č. 6

Dolepování balonů a vytvoření tvaru

Zaměřte se vždy na pohled ze předu, jako fotograf.
Obsahuje-li Vámi zvolená sada velké balóny (cca. 0,5m a více), začněte jejich umístěním. Použijte přiložené lepky, se kterými se velmi snadno manipuluje. 1 balón = 1-2 lepky. Na velký použijte 3 lepky není-li na zemi.
Pokračujte dolepením středních balonů, do takových tvarů jakou máte představu. Poslední krok je dolepování malých balonů, kterými vyplníte mezery, zakryjete viditelné stopky a pod.

TIP NA ZÁVĚR

Dodekorujte květinami, trávami, předměty

Kreativitě se meze nekladou.
Můžete mezi balony vsunout různé trávy či umělé květiny. V našem e-shopu nabízíme prodej i pronájem umělých květin právě pro tento účel.
Pro dokonalou fotostěnu se zaměřte také na okolí fotostěny, doplňte různé vázy či závěsy a jiné dekorace. Pri detských oslavách hračky, koberčeky, stany…

Získejte 5% SLEVU na první nákup a nenechte si ujít zajímavé akce.

Získejte 5% SLEVU na první nákup a nenechte si ujít zajímavé akce.